ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥ Ν. ΜΑΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ Α΄ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
6 ΣΑΒΒΑΣ ΜΠΑΤΑΚΑΣ ΥΠΕΥΘ. ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΕΥΘ. ΚΑΙΝ. ΕΞΩΣ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
8 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΤΖΑΛΗΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΥ
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΠΕΡΙΠΤΕΡΙΟΥΧΩΝ ΚΑΠΝΟΠΩΛΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΠΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΛΕΝΤΖΗΣ Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Β΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
4 ΘΕΑΝΩ ΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
5 ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΗΣ ΑΝΑΠΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
6 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΝΤΟΥ ΤΑΜΙΑΣ
7 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΑΝΑΠΛ. ΤΑΜΙΑΣ
8 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΡΙΤΣΙΝΗ ΜΕΛΟΣ
9 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΑΓΚΟΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ & ΣΥΝΤΗΡΗΤΩΝ ΚΑΥΣΤΗΡΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΕΛΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΕΛΟΣ
7 ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ & ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΟΥΜΙΣΤΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΣΙΑΣ ΤΑΜΙΑΣ
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΕΛΟΣ
7 ΜΙΧΑΗΛ – ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΠΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΠΑΝΙΑΡΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ ΜΕΛΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΟΣ
7 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΖΑΡΟΥΛΑΣ ΜΕΛΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΩΛΗΤΩΝ ΛΑΙΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΕΝΔΥΣΗΣ ΥΠΟΔΗΣΗΣ & ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ «ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ » Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΟΥΣΗ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΚΟΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ & ΣΥΝΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΛΑΜΠΡΟΣ ΡΟΣΣΙΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΡΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΜΕΣΟΛΑΒΟΥΝΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΑΜΑΛΕΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΡΕΟΠΩΛΩΝ ΒΟΛΟΥ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΕΒΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΤΡΥΦΩΝ ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΠΠΑΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΦΟΡΟΣ
6 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΦΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΜΕΛΟΣ
7 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΜΗΧ/ΤΩΝ ΕΚΤΕΛΕΣΕΩΝ ΤΕΧ/ΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΥΠΑΣ ΤΑΜΙΑΣ
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΑΣ ΜΕΛΟΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΥΣΟΧΟΩΝ & ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΙΩΝ ΒΟΛΟΥ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΖΩΗ ΠΡΙΝΤΖΙΠΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΒΟΥΛΟΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΦΟΡΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΟΒΟΣ ΜΕΛΟΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΥΠΟΥ
7 ΡΕΒΕΚΚΑ ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΚΑΤ/ΣΤΩΝ ΕΜΠΟΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΒΙΟΜ/ΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΤΩΝ ΑΝΤΑΛ/ΚΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΟΥΠΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΪΛΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΜΠΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΥΓΙΕΙΝΗΣ & ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΕΛΕΝΗ ΚΑΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΗΜΗΤΡΑΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΡΑΠΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΩΝ ΒΟΛΟΥ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΠΠΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΖΩΗ ΘΕΟΥ Α΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΤΟΒΑ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΥ ΜΕΛΟΣ
6 ΝΤΙΑΝΑ ΠΑΝΤΖΙΟΥ ΜΕΛΟΣ
7 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΚΥΛΙΚΕΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΔΩΡΟΘΕΑ ΚΑΝΑΒΙΤΣΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΒΟΣ ΤΑΜΙΑΣ
4 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΕΛΟΣ
5 ΜΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ & ΞΕΝΩΝΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΑΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΟΦΙΑΔΗ ΕΦΟΡΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΩΝ ΚΕΡΑΜΙΣΤΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΛΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΟΥΔΙΝΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΦΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΩΝ ΒΟΛΟΥ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΑΡΑΝΤΗ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΝΤΙΚΟΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΛΙΑΣ – ΜΑΡΓΙΟΛΗΣ ΜΕΛΟΣ
6 ΑΝΘΗ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΜΕΛΟΣ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΑΝΙΚΑΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΩΝ ΧΑΡΤΟΠΩΛΩΝ ΕΚΔΟΤΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΙΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΟΣΤΥΠΗΣ ΤΑΜΕΙΑΣ
5  ΣΠΥΡΟΣ ΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ
6  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΟΣ
7  ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΙΑΝΑΡΙΔΗ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΙΑΒΑΡΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΓΙΩΤΗ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΜΕΛΙΝΑ ΚΩΣΤΑΚΗ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΩΤΟΥ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΕΦΟΡΟΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ
6 ΑΡΕΤΗ – ΟΛΓΑ ΠΑΛΙΟΥ ΕΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥΛΑ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΩΝ ΚΟΥΡΕΩΝ ΚΟΜΜΩΤΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΛΗΤΣΙΝΑΡΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΡΙΜΠΑΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
3 ΕΛΕΝΗ ΠΛΑΓΕΡΑ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
4 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
5 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΠΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
6 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗ ΤΑΜΙΑΣ
7 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΑΝΑΠΛ. ΤΑΜΙΑΣ
8 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΟΒΑΣ ΕΦΟΡΟΣ
9 ΗΛΙΑΣ ΣΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΩΝ ΒΟΛΟΥ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΕΠΗ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΜΕΛΟΣ
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΒΛΗΣ ΜΕΛΟΣ
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΛΚΙΑΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ & ΚΑΘΡΕΠΤΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΟΤΟΓΛΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΡΕΤΑΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΩΝ & ΒΙΝΤΕΟΛΗΠΤΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΙΑΣΩΝ ΠΑΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΤΖΟΚΑ-ΤΣΙΟΜΠΡΑ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΩΝ – ΜΠΑΡ – ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΑΝΑΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΜΗΤΡΟΜΑΡΑ ΜΕΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΕΛΕΤΩΝ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
3 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΑΝΑΠΛ. ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΑΜΙΑΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΩΝ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΝΤΟΝΙΝΑ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΤΖΑΡΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΔΕΙΟΥΧΩΝ ΨΥΚΤΙΚΩΝ & ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤ. Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΝΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΓΩΝΑΡΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥΧΩΝ ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΤΩΝ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΤΑΜΙΑΣ
5 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΥΓΟΥΡΗ ΜΕΛΟΣ

  ΓΣΕΒΕΕ (Γενική Συνομοσπονδία Επαγγελματιών, Βιοτεχνών, Εμπόρων Ελλάδος)

 

   Σύνδεσμος Βιοτεχνών Κατεργασίας Μετάλλου Ν.Μαγνησίας

   Σύνδεσμος Εργοδηγών Εργοληπτών Ηλεκτρολόγων και Συντηρητών Καυστήρων Ν.Μαγνησίας

   Σύλλογος Χρυσοχόων και Ωρολογοποιών Βόλου

   ΣΙΣΑΜ (Σύλλογος Ιδιοκτητών Συνεργείων Αυτοκινήτων Μοτοσικλετών Ν. Μαγνησίας)

   Σωματείο Ιδιόκτητων Γραφείων Τελετών

   Σύνδεσμος Διαμεσολαβούντων Ασφαλειών Ν.Μαγνησίας

  Σύλλογος Ιδιοκτητών Ενοικιαζόμενων Δωματίων & Ξενώνων Ν.Μαγνησίας

   Σύλλογος Επαγγελματιών Φωτογράφων & Βιντεοληπτών Ν.Μαγνησίας

Ένωση Επαγγελματιών Περιπτεριούχων Καπνοπωλών Ν.Μαγνησίας

Σύνδεσμος Βιοτεχνών Υδραυλικών Θερμικών Βόλου

Ένωση Πωλητών Λαϊκών Αγορών Ειδών Ένδυσης Υπόδησης & Οικιακής Χρήσης «ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ» Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Επιπλοποιών Ξυλουργών & Συναφών Επαγγελμάτων Ν.Μαγνησίας

Σωματείο Κρεοπωλών Βόλου

Σωματείο Πτυχιούχων Χειριστών Ιδιοκτητών Μηχανημάτων Εκτελέσεων Τεχνικών Έργων Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Επισκευαστών Κατασκ/των Εμπόρων Γεωργικών Βιομ.κων Δομικών Μηχ/των Ανταλ/κων Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Εμπόρων Ειδών Υγιεινής & Πλακιδίων Ν.Μαγνησίας

Σύνδεσμος Ραπτών – Καταστηματαρχών Βόλου

Σωματείο Μισθωτών Κυλικείων Δημοσίων Σχολείων Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Αγγειοπλαστών Κεραμιστών Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Ιδιοκτητών Ελαιοτριβείων Βόλου

Σύλλογος Βιβλιοπωλών Χαρτοπωλών Εκδοτών Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Ιδιοκτητών Κέντρων Ξένων Γλωσσών Ν.Μαγνησίας

Σύνδεσμος Καταστηματαρχών Κουρέων Κομμωτών Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Ζαχαροπλαστών Καταστηματαρχών Βόλου

Σύνδεσμος Υαλοπινάκων & Καθρεπτών Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Ιδιοκτητών Καφετεριών – Μπαρ Αναψυκτηρίων Εστίασης Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Ελεύθερων Επαγγελματιών Δήμου Ρήγα Φεραίου

Σύλλογος Φανοβαφέων Αυτοκινήτων Ν.Μαγνησίας

Σωματείο Αδειούχων Ψυκτικών & Κλιματιστικών Εγκατ. Ν.Μαγνησίας

Σωματείο Φροντιστηρίων Μέσης Εκπαίδευσης Ν.Μαγνησίας

Σύλλογος Εργαστηριούχων Οδοντοτεχνικών Ν.Μαγνησίας